Tyfloturistický oddíl

  Občanského sdružení pro podporu Tyfloturistického oddílu

  Domů   Budoucí akce   Minulé akce   Besedy   Rada   Podpořili nás    Zajímavosti   Odkazy   Kontakty

 

Obrázek, sluníčka Tyfloturistický oddíl - napsali(y) nám

Pár ohlasů od „našich“. Celá jména neuvádíme, nemůžeme jen tak tahat lidi na veřejnost a do Googla :-). Rubrika je čerstvá, třeba přibude psaného. Bude-li kritika, dáme též!

Dovolte mi, abych poděkoval všem dobrovolníkům, kteří zorganizovali a podíleli se na Vodáckém výletu. Kubovi se na něm moc líbilo. Je od Vás všech moc krásné, že se o naše děti tak pěkně staráte. Náleží Vám právem velké uznání a poděkování. Mirek K. z Jičína

Drazí kamarádi tyfloturisťáku!
Ráda bych Vám napsala, jak jsem u Vás šťastná.
Moc Vám děkuji za všechno, co jste mě naučili: stavění stanu, ale i zdánlivé maličkosti jako škrtání sirek, mazání chleba ... Poznala jsem přátelství, nové hry s kamarády, naučila jsem se lépe komunikovat s lidmi, při ptačce potom jsem se uměla poptat a požádat o pomoc.
Moc děkuji!
Míša M.

Dneska pro mě přijel Mářa a jeli jsme pro Helenu a pro Daga cestou jsme se stavili pro benzín a jeli jsme do školy a já jsem se dozvěděla že jdeme na výlet a potom jsme šli na nádraží a čekali jsme na vlak cestou jsem bavila s vedoucími. Když jsme dojeli na místo tak nám vedoucí řekli že jdeme do křivoklátských lesů potom jsme šli na oběd a potom jsme šli zpátky do školy a potom Míša hrála na kytaru a ostatní fotili. Já chci hrozně poděkovat hrozně všem vedoucím zato že jsem nemusela být v Dětském domově. K.H.

Ráno jsme si vyčistili zuby, hledali jsme krále Ubuntu. Přešli jsme začarovaný les. V lese jsme dostali zvonečky, v lese byl duch a rozdal nám zvonečky. U dubu jsem si dali banán, pak jsme lezli na horu Kančendžungu. Matouš spadnul a pak se zvednul a šel dál. Tím projevil statečnost. Byl tam král Ubuntu, nemluvil, protože byl zkamenělý. Tak jsme ho vysvobodili za zvoneček. J.K.